Uhlíkový ocelový rovný čaj

- Apr 03, 2018-

Uhlíková ocel rovná odpal


Naše společnost speciálně dodává tee z uhlíkové oceli, standard je ANSI / ASME B16.9 a materiál je ASTM A234 WPB. Velikost je obecně od 1/2 palec do 24 palců u bezešvého typu a svařovaná je od 26 palců do 72 palců. S vývojem technologie nyní můžeme vyrábět velikost bezešvé typ na 40 palců. Formát tee z uhlíkové oceli lze rozdělit na karbonovou ocel rovný odpal a uhlíkovou ocel s redukovaným odporem.
Funkce tee z uhlíkové oceli se používá pro kombinování nebo odklonění tekutin. Nejběžnější je, že tělo a průměry kotouče jsou stejné, což se nazývá uhlíková ocel rovná odpaliště nebo rovný odpal.

equal tee.jpgequal tee 5.jpg ANSI / ASME B16.9 výrobce uhlíkových ocelí, výrobce, dodavatel, akcionář a vývozce, Peking Metleader Pipeline Technology Inc. z Číny profesionálně vyrábí a dodává bezproblémové rovné tee, uhlíkové oceli potrubí potrubí fit. Tyto tupé sváry jsou vyváženy do mnoha zemí a oblastí jako Thajsko, Malajsie, Indonésie, Vietnam, Kambodža, Pákistán, Korea, Argentina a mnoho dalších zemí. Naše společnost vytvořila dobré vztahy s těmito zákazníky kvůli stabilní kvalitě. T-kusy potrubí, uhlíkové ocelové tyče, které dodáváme, dodáváme přísně řízenou kvalitu od surovin až po hotové výrobky podle požadavků systémů ISO a CE. Materiál z uhlíkové oceli se stejným odporem, který jsme koupili od velkých továren, si myslíme, že kvalita velkých továren bude zaručena, což je první krok. Při dodávání materiálů do naší továrny by mělo být přijato opětovné zkoušení, aby nedošlo k vadnému zboží. Při výrobě tupého svaru bezešvé uhlíkové oceli s rovným čajem náš inspektor zkontroluje všechny řetězy včas. Všechna tato opatření poskytují velmi dobrou záruku za dobré a stabilní odpaliště z uhlíkové oceli.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc. jako zodpovědný výrobce, vývozce v Číně bychom rádi spolupracovali se všemi oceněnými zákazníky z celého světa. Vítejte na dotaz a navštivte nás. Jsme rádi, že jste vaším spolehlivým partnerem.