Uzávěr z uhlíkové oceli

- Apr 10, 2018-

Uzávěr z uhlíkové oceli


Naše společnost speciálně dodává víčko z uhlíkové oceli, standard je ANSI / ASME B16.9 a materiál je ASTM A234 WPB. Velikost je obvykle 1/2 palce až 72 palců. S vývojem technologie nyní můžeme vyrábět velké velikosti není omezena 72 palců. Pokud pouze zákazník poskytuje výkres, můžeme také dodávat odpovídajícím způsobem.
Víčko také nazývá koncovým uzávěrem trubky, koncovou zátkou potrubí, krytem potrubí a hlavou potrubí je jeden typ potrubní armatury, která je obvykle svařena nebo instalována na konci trubek, aby se utěsnila. Funkce uzávěru z uhlíkové oceli je stejná jako roleta s výjimkou rozevíratelné rolety. Po slepení těsnicí hlavy se svary zkouší 100% radiací nebo ultrazvukem.

timg (98).jpg

carbon steel cap ANSI / ASME B16.9 výrobce, dodavatel, akcionář a vývozce uhlíkové oceli, společnost Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. z Číny profesionálně vyrábí a dodává uhlíkovou ocelovou čepičku. Tyto čelní sváry jsou vyváženy do mnoha zemí a oblastí jako Thajsko, Malajsie, Indonésii, Vietnamu, Kambodži, Pákistánu, Koreji, Argentině a mnoha dalších zemích. Naše společnost vytvořila dobré vztahy s těmito zákazníky kvůli stabilní kvalitě. Uzávěry potrubí, potrubí z uhlíkové oceli dodáváme přísně řízené jakosti od surovin až po hotové výrobky podle požadavků systémů ISO a CE. Materiál z uhlíkové oceli, zakoupený z velkých továren, se domníváme, že kvalita velkých továren bude zaručena, což je první krok. Při dodávání materiálů do naší továrny by mělo být přijato opětovné zkoušení, aby nedošlo k vadnému zboží. Během výroby tupého svarového uzávěru z uhlíkové oceli by náš inspektor zkontroloval všechny řetězy včas. Všechna tato opatření poskytují velmi dobrou záruku za dobré a stabilní víčko z uhlíkové oceli.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc. jako zodpovědný výrobce, vývozce v Číně bychom rádi spolupracovali se všemi oceněnými zákazníky z celého světa. Vítejte na dotaz a navštivte nás. Jsme rádi, že jste vaším spolehlivým partnerem.