Zaslepovací příruba přivařovací

- Mar 22, 2018-

Zaslepovací příruba přivařovací

Tupý svar slepé příruby, některé známé též jako potrubí bloku. Je příruba s není dírou uprostřed a slouží pro připojení potrubí ústa. Funkce je stejný jako hlavy a SZP, kromě toho, že slepý deska těsnění je odnímatelným uzávěrem a těsnění hlavy není připraven znovu otevřít. Existuje mnoho typů těsnící plochy, jsou zvýšená, mužů a žen, jazyka, plochý obličej a společné Čelo kroužku. Materiály jsou uhlíkové oceli, nerezové oceli, legované oceli, měď, hliník, PVC a PPR a tak dále.

Butt Weld Blind Flange.jpg

Slepá příruba použití
Zaslepovací příruba mají funkci izolace a řezání, stejně jako hlavy, krytky potrubí a svařované plug. Kvůli jeho dobré těsnící výkon se obvykle používá jako metoda spolehlivá izolace pro systémy, které vyžadují úplné izolaci. Deska zaslepovací příruba je plný kroužek s rukojetí, který se používá v systému, který je normálně v izolaci. a 8 slova Blind desky, tvar jako slova 8, jeden konec je slepá deska, druhý konec je škrtící kroužek, ale průměr a průměr potrubí je stejný, nehraje roli v omezení. 8slovo slepý board, snadné použití, kdykoli je třeba izolovat, použití slepé příruby; Vždy, když potřebují normální provoz, použít škrtící kroužek, ale také je lze použít k vyplnění potrubí na přesazení Zaslepovací disk. Další funkcí je zřejmé, snadné zjistit stav instalace.
Zaslepovací příruba v systému střední oleje není pozinkovaný, který se používá v jiných systémech média by měla být žárově pozinkovaný, minimální dip zinkové vrstvy hmotnost 610g/m2, kontrola kvality žárovým zinkem stisknutím cb * / z343.