ANSI B16.9 Excentrický reduktor uhlíkové oceli

- Mar 27, 2018-

Excentrický reduktor z uhlíkové oceli ANSI B16.9


Nedávno náš zákazník z Indonésie koupil od nás jednu dávku excentrického reduktoru uhlíkové oceli ANSI B16.9. Tyto produkty budou nakonec reexportovány do Ameriky. Americkí koncoví uživatelé obecně požadují dobrou kvalitu a kontrola je přísně. Naše excentrická kvalita reduktorů byla přijata konečným uživatelem. Díky této úspěšné objednávce pomáháme naší společnosti shromažďovat cenné zkušenosti bez ohledu na kvalitu řízení a speciální oblastní požadavky zákazníků.
Specifikace uvedená níže:
Materiál: ASMT A234 WPB. Velikost: 12X10 inch, 12X8inch, 12X6inch, 10X8inch Tloušťka stěny: SCH40 Množství: 20000 ks. Balení: překližka a pouzdro.

astm-a234-eccentric-reducer-seamless.jpgpackage of eccentric reducer

Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. je profesionální dodavatel certifikovaný systémem ISO a CE. Naše kontroly jakosti jsou přísně v souladu s těmito systémy, které poskytují silnou záruku pro stabilní kvalitu. Materiál reduktoru uhlíkové oceli jsme koupili od velkých a slavných továren ocelové trubky, jako je TPCO, ocel Bao atd. Řízení jakosti začalo od prvního kroku nákupu surovin. Kvalitní surovina je základem hotového výrobku. Další výrobní řetězce, které produkují všechna data, se přesně zaznamenávají. Všechna tato opatření jsou důvody, pro které nás zákazník vybral. Srdečně vítáme další zasílání dotazů od zákazníků a volíme nás, abychom spolupracovali. www.metleader.com