Rozměry příruby ANSI 150 Slip On

- Apr 19, 2018-

ANSI 150 klouzání na rozměry příruby

Rozměry příruby ANSI 150 zahrnují vnější a vnitřní průměr tělesa, průměr šroubů a průměr šroubů, délka hubice, tloušťka příruby atd. Tyto rozměry jsou velmi důležité při jejich prohlídce. Viz obrázek níže.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc. www.metleader.com s profesionální a bohatou výrobní zkušeností s ANSI skluzem na přírubě více než 36 let. Nabízíme vysokou kvalitu skluzu na přírubě, přesné rozměry, vysokou odolnost proti korozi. Tyto příruby ANSI B 16.5 třídy 150, vysokotlaké příruby lze snadno sestavit do jakékoli trubky bez svařování. Přímá přípojka, třída ANSI B 16.5 150, 150 třída ANSI B16.5 lze použít pro středně a nízkotlakou potrubní službu. Zajišťujeme tyto příchytky na přírubách ANSI B 16.5 150, vhodné balení, aby nedošlo k poškození při přepravě.
Všechny typy ANSI B16.5 150 poskytujeme na přírubách v souladu s příslušnými průmyslovými standardy. Naše řada přírub je široce uznávána za jejich přesnost, odolnost proti korozi a odolnost proti korozi. Tyto příruby vyžadují menší údržbu a jsou ideální pro vysokoteplotní a vysokotlaké aplikace.
Rozměry klouzání ANSI 150 na přírubě, kterou můžeme dodat, jsou od 1/2 palec do 60 palců podle standardů ASME B16.5 a ASME B16.47.

ANSI 150 slip on flange dimensions.jpg

Klouzání ANSI 150 na přírubě má nízkou výšku hrdla, což zlepšuje tuhost a nosnost příruby. Ve srovnání s přírubou svařovacího hrdla je svařovací práce velká, spotřeba svařovací tyče je vysoká a vysoká teplota a vysoký tlak a opakované ohýbání a teplotní výkyvy nelze zachovat. Instalaci na místě je však pohodlnější a postup při snímání a tření svarového švu se může vynechat.
Jeden velmi důležitý bod skluzu na přírubě, jak nastavit velikost krku prokluzu na přírubě (SO)? 1. Účinná tloušťka malého konce příruby je určena vnějším průměrem vybraných trubek;
2. Účinná tloušťka velkého konce přírubového hrdla je určena pomocí předpokladů nejprve a pak metodou kontroly napětí (axiální napětí přírubového hrdla, radiální napětí přírubového kroužku a tangenciální napětí přírubového kroužku). Konkrétní výpočet prosím proveďte podle referenčního výpočtového vzorce.
Společnost Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. jako profesionální výrobce kluzné příruby vždy dodává vysoce kvalitní skluzu na přírubách a jiných typech přírub podle třídy ANSI B16.5 150. Poskytujeme nejen kvalitní a stabilní kvalitu příruby, ale také důkladnou prodejní službu. Výběr nás vybírá pouze bezpečnost, je k dispozici také speciální personalizovaný servis.