Výhody lakovaných klinových závitů

- Nov 08, 2018-

Výhody kované výčnělky


Kované koleno je trubka, která mění směr potrubí. Protože je kované, může přenášet vyšší tlaky až do 9000 LB, takže se také nazývá vysokotlaký loket.
Zahrnuje zejména loketní svařovací kolena a lokty se závitem, přičemž kované lokty jsou 45 ° kované lokty a 90 ° kované lokty.

Tlakové úrovně kovaných kloubových svarů jsou rozděleny na: 3000LB, 6000LB 9000LB, svařovací koleno 3000LB, tloušťka stěny potrubí: Sch80, XS; 6000LB přizpůsobená šířka stěny potrubí třídy Sch60; 9000LB přizpůsobená tloušťka stěny potrubí třídy XXS; kloubový tlak na kolena se závitem jsou: 2000LB, 3000LB, 6000LB, tloušťka stěny trubky 2000LB je Sch80, XS; tloušťka stěny potrubí 3000LB je Sch60; tloušťka stěny potrubí 6000LB je XXS.

Advantages of forged thread elbows

Kované závitové lokty mají následující výhody:
1) Kvalita výrobku: Chemické složení výrobku je nezměněno, zrno je rafinováno a metalografická struktura splňuje požadavky. Geometrická velikost, chyba zaoblení, úhlová chyba a zmenšení tloušťky stěny mohou být přísně kontrolovány a vnitřní a vnější povrchy jsou hladké, krásné, neoxidující, dekarbonizující, vrásčité, těžké kůže, trhliny a další vady. Vynikající mechanické vlastnosti zaručují bezpečné používání.
2) Je možné tlačit ostrý ohyb a kloub libovolného stupně, což není možné dosáhnout jinými technikami pro vytváření loktů.
Kované závitové lokty zlepšují výkon a výkon materiálu tím, že mění poměr a strukturu chemického složení nepřetržitým výbojem surovin. Mezi jeho metody kování patří především kování, volné kování a řezání. Hlavní standardní národní standard, americký standard, japonský standard, britský standard, německý standard a tak dále. Hlavním materiálem je uhlíková ocel, nerezová ocel a legovaná ocel. Požadavky na tepelné zpracování se liší podle různých standardů potrubí. Při ohřevu věnujte pozornost regulaci teploty kované trubky. Ne všechna deformovaná armatura jsou tepelně ošetřena.