Výhody uhelné oceli AMSE B16.47 Volné příruby

- Dec 26, 2017-

Výhody uhlíkové oceli AMSE B16.47 Volné příruby

Volné příruby AMSE B16.47 se používají ve spojení s odpovídající přírubou "vložky". Hlavní výhodou tohoto typu přírub je to, že jakmile je trubka přivařena ke vkládacímu konci, může být příruba otočena, aby se usnadnilo vyrovnání otvoru šroubu. Nicméně tlak z volné příruby z uhlíkové oceli a jejího konce je podobný tlaku kluzné příruby. Netýkají se situací, kdy se vnější síly nebo síly velmi liší. Poskytují výhodu v instalačních systémech, která vyžaduje častou demontáž nebo eliminaci akumulace. Pokud se provádí aplikace s vysokým napětím, doporučuje se vyměnit volnou přírubu a zkrácený konec rotační přírubou nebo vloženou přírubou. Můžeme zajistit rotační kroužkovou přírubu nebo vloženou přírubu podle Vašeho požadavku.

lap joint flange.jpgcarbon steel loose flange

Hlavní rysy:
Použijte s příslušnou koncovou vložkou
Doporučuje se používat v aplikacích vyžadujících častou demontáž přírub a potrubí
Volná příruba může být otočena tak, aby se vyrovnaly otvory pro šrouby
Nedoporučuje se používat při extrémních teplotách
Volná příruba
Tyto příruby jsou vždy používány s koncem nebo Taft, který je svařen trubkou a příruba je uvolněná. To znamená, že konec konce nebo Taft vždy dělá obličej. Kolejové spoje jsou výhodné v aplikacích s nízkým napětím, protože jsou snadno sestavitelné a vyrovnané. Aby se snížily náklady, mohou být tyto příruby poskytovány bez náboje a / nebo ošetřené povrstvené uhlíkové oceli.
Standardní: ANSI, MSS, API, AWWA, DIN, JIS, BS a GB.
Proces: volné kování, řezání plechu.
Rozsah velikostí: 1/2 "až 64" (podle požadavků zákazníka a větší velikosti).
Materiály: uhlíková ocel, nerezová ocel a legovaná ocel.
Tisk: černá nebo žlutá malba, olej nebo lak.

Balení: dřevěná krabice, dřevěná paleta nebo dle přání zákazníka, standardní exportní balení. můžeme také vyrábět speciální aplikační příruby a výkovky pro požadavky zákazníků.

plywood case of flangesplywood pallet of flanges jpg