Jaká je výhoda a klasifikace uhlíkového oka?

- Jul 25, 2018-

Jaká jsou výhoda a klasifikace kolena z uhlíkové oceli?

Laky z uhlíkové oceli jsou relativně běžným produktem v současné průmyslové výrobě. Je to důležitý nástroj pro připojení trubek ve směru otáčení. Používá se v mnoha polích v aktuálním poli. Jaké jsou výhody kolena z uhlíkové oceli?
Jaké jsou výhody kolen z uhlíkové oceli?
1. Žádná trubka nevyžaduje jako surovinu, může ušetřit náklady na zařízení pro výrobu trubek a plísně a současně může získat uhlíkové ocelové koleno s jakýmkoliv velkým průměrem a relativně tenkou tloušťkou stěny.
2. Polotovar je plochá deska nebo vyvýšitelná zakřivená plocha, takže materiál je snadno řezaný, přesnost je snadná a montáž a svařování jsou pohodlnější.
3, Nepotřebují žádné speciální vybavení, zvláště vhodné pro lokální zpracování lakťů z velkých uhlíkových ocelí.
4.Koleny z uhlíkových ocelí jsou vhodné pro potrubní systémy v ropném, chemickém, hydroelektrickém, stavebním a kotlovém průmyslu.

advantage and classification of carbon steel elbow.jpg

Jaká je klasifikace materiálů z uhlíkových ocelí?
Laky z uhlíkové oceli jsou klasifikovány podle obsahu uhlíku
1. Podle hmotnostního procenta uhlíku: uhlíkatá ocel (C: ≤ 0,25%) střední uhlíková ocel (C: 0,25% ≤ C ≤ 0,6%) uhlíková ocel (C:> 0,6% Vyšší z tvrdosti a síly, ale plasticita klesá.
2, podle kvality oceli (zejména síra nečistot, obsah fosforu): obvykle uhlíková ocel (S ≤ 0,055%, P ≤ 0,045%) uhlíková ocel (S ≤ 0,040%, P ≤ 0,040% S ≤ 0,030%, P <>
3, podle použití: uhlíkové konstrukční oceli: primární pro mosty, lodě, stavební komponenty, části strojů a tak dále. Uhlíková nástrojová ocel: primární pro nástroje, formy, měrky atd.