2016 Výstava

- Nov 24, 2017-

● Konference offshore technologie ASIA
V období od 22. Do 25. Března 2016 jsme se zúčastnili výstavy na konferenci Offshore Technology Conference Asia.
Asijská pobřežní ropná a plynárenská výstava se stala jednou z největších a nejvlivnějších odborných výstav v asijsko-tichomořském ropném a plynárenském průmyslu. Poskytuje platformu pro místní a mezinárodní dodavatele, aby představila nejnovější technologie v oblasti ropného a plynárenského průmyslu profesionálním zákazníkům. Také pro ty z nás, aby vystavovali potrubní výrobky vystavovatelům, poskytovat vynikající platformu pro poznávání více aplikací oblasti znalostí, vyvinout vhodnější pro moderní inženýrské technologie použití potrubí produktů.
Jako přední událost v oblasti ropy a zemního plynu také usnadňuje reálné obchodní transakce a zlepšuje komunikaci s regionálními kupci. Zde jsme se setkali s některými starými přáteli, hloubkovými výměnami spolupráce a rozvoje, také se setkali s novými přáteli, aby někteří noví zákazníci poskytli lepší a kvalitnější možnosti.

● 2016 Mezinárodní výstavní zařízení a technologie pro ropný a plynárenský průmysl
V červnu 21-24 jsme se zúčastnili výstavy Mezinárodní výstavní techniky a technologií pro výstavbu ropného a plynárenského průmyslu v Moskvě v Rusku.
Mezinárodní výstavní zařízení a technologie pro výstavu ropy a zemního plynu Expocentre, Rusko Zao Exhibition Co., Ltd. a Německo Dusseldorf exhibition Co., Ltd., od svého založení v roce 1986 se rozšiřuje, nyní je Rusko a Dál Největší a nejvlivnější východní region, výstavu zemního plynu a petrochemického zařízení. Jako největší ropná a plynová událost ve Společenství nezávislých států je výstava ruského ropného průmyslu proslavená ve východní Evropě a ve světě jako dobře známá výstava ropy a plynu v průmyslu, která poskytuje prostor pro dodavatele globálního ropného a plynárenského průmyslu pro prezentaci většiny nových technologií v odvětví ropy a plynu.
Vystoupili jsme na výstavu v očekávání některých ruských zákazníků. Podrobnější porozumění ruskému trhu a soustředění poptávky po produktech zde, pro náš budoucí výzkum a vývoj, hrály velkou roli.
Naše výrobky z potrubí, a to i díky velkému zájmu zákazníků, musíme vyjednat spoustu technických problémů a zákaznické využití tohoto problému, zákazníci jsou velmi spokojeni.
Spokojenost zákazníků, důvěra zákazníků je naší věčnou snahou o dosažení cíle.