180 ° koleno z uhlíkové oceli VS 90 ° koleno

- May 23, 2018-

180 ° koleno z uhlíkové oceli VS 90 ° loket

Dnes vám ukážu nejvíce uvítací produkty: 180 ° koleno z uhlíkové oceli VS 90 ° koleno. Když jsou obě části trubice rovnoběžné, osa nesouvisí s kolenem 180 ° z uhlíkové oceli než o dva koleny o 90 ° menší než svar.
180 ° koleno uhlíkové oceli VS 90 ° koleno Použití Příležitost:
1. Když médium v potrubí musí proudit v opačném směru a rozložení prostoru nestačí, může se vyřešit 180 ° uhlíkové ocelové koleno nebo U-ohyb;
2. Používáte-li koleno z uhlíkové oceli o průměru 90 °, obecný střed potřebuje určitou krátkou trubku a nárůst svařování, náklady se zvyšují, ale odolnost proti namáhání je větší;
3. Některé stříkací serpentinové výměníky tepla mohou být použity pro 180 ° uhlíkové ocelové lokty, mohou být také přímo ohřáté ohyby, běžné v raném syntetickém výměníku tepla se stlačeným plynem.

180° carbon steel elbow VS 90° elbow.jpg

Když se potrubí musí otočit, použijeme tuto část, která se nazývá koleno. Materiály pro výrobu loktů jsou rozděleny do mnoha druhů, jsou materiály z nerezavějící oceli, jsou zde litinové materiály, samozřejmě jsou zde legované materiály, tato část je rozdělena do mnoha úhlů, různých úhlů tvaru dílů, nyní je mnoho lidí také pochopení, úhel této části je rozdělen do toho, kolik druhů? Který z těchto úhlů je nejčastěji používán?

180° carbon steel elbow VS 90° elbow 1.jpg

Na trhu se stavebními materiály se můžeme často setkat s prodejci v prodejním kole. Ve skutečnosti je tato část rozdělena do mnoha kategorií, různých typů dílů z různých úhlů, obvykle na trhu s stavebními materiály, čím častější je úhel, jsou zde 45 stupňů, 60 stupňů, 90 stupňů a 180 stupňů, tyto stupně jsou častějšími součástmi. Ale také mají jiné úhly dílů, pokud mají lidé zvláštní potřeby, může také najít tuto část výrobce velkých množství na zakázku, lidé mohou být přizpůsobeny zvláštní úhel dílů.