Co je třeba věnovat pozornost při použití skluzu na přírubě?

- Oct 29, 2018-

Co je třeba věnovat pozornost při použití skluzu na přírubě?


Slip na přírubu se nazývají také příruby. Příruba je součástí, která spojuje trubku s trubkou a je připojena k konci trubky. Přírubová příruba plochého svařovacího typu nebo přírubový spoj se týká odnímatelného spojení příruby, těsnění a šroubu jako sady kombinované těsnicí struktury. Přírubová příruba se vztahuje k přírubě použité pro potrubí při instalaci potrubí. Používá se na přístroji k označení přívodní a výstupní příruby zařízení. Plochá svařovací příruba má dobrou odolnost proti korozi: může odolávat korozi různých chemických médií, s výjimkou několika hydrogenujících činidel. Příruba má vynikající odolnost proti kyselinám, odolnost proti korozi, odolnost proti erozi, bez rezivění, bez eroze, ne bude chovat bakterie bez elektrochemické eroze.

slip on flange

Co byste měli věnovat pozornost při použití skluzu na přírubě?
1) Aby se zabránilo korozi mezi oči v důsledku ohřevu krytu příruby, svařovací proud by neměl být příliš velký, méně než 20% než elektroda uhlíkové oceli, oblouk by neměl být příliš dlouhý, vrstva je rychle studená a úzká korálka je vhodná.
2) Elektroda by měla být při použití použita suchá. Typ titanového vápníku by měl být udržován na 150 ° C po dobu 1 hodiny. Nízký typ vodíku by měl být udržován na 200-250 ° C po dobu 1 hodiny, aby se zabránilo nánosu elektrody na olej a jiné nečistoty, aby nedošlo k vzniku svarového švu. Zvyšte obsah uhlíku a ovlivňujte kvalitu svařence.
3) Při svařování plochých přírubových potrubních tvarovek se opakovaně zahřívá na srážení karbidů, což snižuje odolnost proti korozi a mechanické vlastnosti výrobku.
4) Chromované ploché svařované přírubové armatury mají velkou tvrdou americkou standardní přírubu a jsou náchylné k prasklinám. Pokud se používá svařování stejného typu chromové svařovací tyče z nerezové oceli (G202, G207), je nutné provést předehřívání při teplotě 300 ° C nebo vyšší a pomalé chlazení při teplotě kolem 700 ° C po svařování. Pokud svařence nemůže být po tepelném zpracování povařena, měla by být použita plochá svařovaná příruba (A107, A207).
5) Ploché svařovací příruby, aby se zlepšila odolnost proti korozi a svařitelnost, vhodně zvýšilo příslušné množství stabilních prvků Ti, Nb, Mo atd., Svařitelnost je lepší než chromovaná plochá svařovaná příruba. Při použití stejného typu chromové elektrody s plochou svařovací přírubou (G302, G307) je třeba předejít zahřátí při teplotě 200 ° C nebo vyšší a po svařování se musí provádět temperování při teplotě přibližně 800 ° C. Pokud nemůže být svařence tepelně ošetřena, měla by být použita plochá svařovaná elektroda příruby (A107, A207).