Co je přírubou?

- Jul 09, 2018-

Co je přírubou?

Průmyslové potrubní příruby lze obojky, kroužek nebo pevné disky, které jsou připojeny k různé aplikace potrubí, které povolit nebo omezit tok kapaliny a plyny. Přírubou potrubí montáže se obvykle provádí svařování příruby na potrubí, ale průmyslové oddělení poskytuje také vlákna a lap příruby, které nevyžadují pájecí montáž.
ANSI B16.5 uhlíkové ocelové potrubí příruba, spojení se dosáhne tím, že vrtání rovnoměrně rozmístěnými otvory pro šrouby v přírubě, zarovnání s protipřírub a pak prosévání je. Skupina děr je určena PayPass nebo požadavků zákazníka. Příruby jsou obvykle vyráběny v souladu se specifikací ANSI B16.5, podle B16.47, MSS-SP44, API a AWWA C207.
Jak nové technologie a zařízení i nadále vyvíjet, vlastní a projektově orientované příruby se stává stále populárnější. Beijing Metleader potrubí Technology Inc. se pyšní na poskytování zákazníkům přizpůsobené příruby a prémiových příruby pro uhlík, nerezové oceli a exotických materiálů. Metleader je schopna vyrábět příruby pro všechny tlakové třídy, včetně 75#, 125#, 150#, 175#
KOLIK TYPŮ PŘÍRUB JSOU VYUŽÍVÁNY V PRŮMYSLU?
Existuje mnoho typů přírub, které jsou vyráběny pro průmysl, ale existují 12 běžné typy přírub, které zahrnují:
Svar krk nebo svaru límec příruba
Socket Weld příruba
Kroužek nebo mezikus
Vývrt
Složenky na příruby
Slepý
Rozbočovač/límec
Přeplátovaného spoje
Se závitem
Pádlo Blind
Podívanou Blind, 250#, 300#, 350#, 400#, 600#, 900#, 1500# a 2500#.

Carbon Steel Flanged Fittings 1.jpg

Jaká je síla Beijing Metleader potrubí Inc.?
Naše silné stránky patří uhlíkové oceli protipříruby, stejně jako lokty potrubí a armatury. S cílem získat bezpečné, vysoce kvalitní připojení, poskytujeme přírub dle současných standardů a revizních zkoušek.
Skladem máme přírub dle EN1092-1, DIN, ASME, nominální šířce 2020 mm v různých materiálech - ale speciální příruby a obrábění může být také rychle a ekonomicky. Tees, přechodky, větev sedel, svařovaná kolena, čepice a pokrm končí - vše potřebné pro bezpečné připojení.
Naše zásoby plány poskytují vysoce kvalitní svařované tvarovky pro dokonalé spojení. Podle současných standardů a revizních zkoušek, jsme také ochotno poskytnout částí na základě vašich individuálních potřeb - "Metleader" vám nabízí ideální řešení.