Použití příruby s prodlouženým svařovaným hrdlem

- May 18, 2018-

Použití příruby s prodlouženým svařovaným hrdlem

Použití zvednuté obličeje s dlouhou svařenou přírubou krku: Tlaková nádoba kotle, ropa, chemický průmysl, stavba lodí, lékárna, metalurgie, stroje, razítka lakování potravin a další průmysl. Je vhodné instalovat na místě a vynechat provozní postup při třepání svaru.

long weld neck flange 1.jpg

Dlouhá svařovací příruba je hlavně s vysokým hrdlem, aby se zlepšila tuhost a nosnost přírub. Účelem je přenášet tlak potrubí, čímž se snižuje příruba ve vysokotlakých koncentrovaných přírubových svařovacích přírubách, známých také jako příruba s vysokým hrdlem, tuhá, vhodná pro příležitosti s vysokým tlakem. Hlavním výrobním procesem je celkové kování, kování a lití, válcování a tak dále. Hlavní výrobní zařízení má soustruhy, vrtačky, CNC obráběcí stroje a tak dále.

Výhody použití zvednuté obruby s dlouhou svařenou přírubou:
1. Připojte potrubí a udržujte výkon těsnění potrubí.
2. Umožněte výměnu části potrubí.
3. Snadná demontáž a kontrola potrubí.
4. usnadnit uzavření části potrubí.

Zvednutá tvářnice s dlouhou svařenou přírubou zahrnuje širokou škálu typů a modelů pro svařovací ocelové příruby s Uffalanem a svařováním trubek, které se používají hlavně ve svařovacích technikách, mají dobré vlastnosti a výkonnost, jejich struktura je přiměřená, pevnost a tuhost. Podle specifických podmínek pro zajištění specifické hodnoty použití a výkonu svařovací příruby odolat vysoké teplotě a tlaku. Zvýšená obrubová příruba s dlouhým svařováním pro širokou škálu použití, použití rozsahu podle různých charakteristik stanovení, více u uvolněných podmínek pro médium, jako je nízkotlaký nečistící stlačený vzduch, cirkulační voda s nízkým tlakem, její výhodou je, že cena je relativně levná.

long weld neck flange.jpg

Použitelné pro jmenovitý tlak ne více než 2,5 MPa ocelové trubkové spojení, těsnicí plocha svařovací příruby může být vyrobena z hladkého, konkávně konvexního a drážkového typu drážky tří druhů. Objem aplikace hladké příruby pro svařování na tupo je největší a další dva druhy tupo-svařovací příruby jsou běžněji používány. Zvýšená příruba svařovacího obličeje s dlouhým svařováním, která odolává vysoké teplotě a tlaku a opakovaným výkyvům v ohybu a teplotě, spolehlivému utěsnění, jmenovitému tlaku pro přírubové svařovací příruby 0,25 ~ 2,5mp pomocí konkávně konvexní těsnicí plochy. Hlavní použití prostředí je vhodné.