Použití spectactle zaslepovací příruba

- Aug 15, 2018-

Použití spectactle zaslepovací příruba

V projektu někdy používáme spectactle zaslepovací příruba, je pojmenována po jeho tvar jako čínské číslo "8". Má zaslepovací disk na jednom konci a škrtící kroužek na druhém konci. Nainstalované v potrubí, používáte-li kapalina, použijte jeden konec škrtící kroužek. Při řezání, použijte jeden konec slepé desky, který je obdobou funkce uzavírací ventil. Spectactle zaslepovací příruba slouží odříznout médium, když ventil prosakuje, a těsnící výkonnost je spolehlivá. Je to spolehlivý způsob izolace. Dalším rysem blind osm znaků je, že logo je zřejmé a snadno určit stav jeho instalace. Ve srovnání s šoupátko, je přerušil s deskou rozevřené slepý, a bez obsluhy dojde.

The useage of spectactle blind flange.jpg

Instalační pozice zaslepovací příruba spectactle:
1. oddělení nosičů typu systému potrubí páru a média na bázi potrubí. Spectactle zaslepovací příruba je nainstalován jednou poblíž střední potrubí systému za účelem snadné on-line rozebrání a straně proces střední trubky také musí být nainstalována s uzavírací šoupátko. Obecně v tomto druhu potrubí, slepý Rada osm znaků je vždy uzavřen.
2. hořlavých nebo toxických médium je v zařízení vstupu a výstupu. Je nutné instalovat dvojité uzavírací šoupátko, a spectactle zaslepovací přiruby je normálně otevřen.
3, zařízení je nainstalován v potrubí, po ujetí obvykle již přes média, nainstalovat šoupátko, zaslepovací příruba spectactle nainstalován v normální střední cirkulační trubky jednou. Vlajka je vždy uzavřen.