Nerezové příruby výkon

- Nov 19, 2018-

Nerezové příruby výkon


Příruby z nerezové oceli způsobit korozi, pittingu, rezavá, nebo opotřebení. Nerezová ocel je jeden z nejpevnějších materiálů v budově kovových materiálů. Protože nerezová ocel má dobrou odolnost proti korozi, umožňuje struk­ trvale udržovat technické propracovanosti. Chromované nerezové oceli také lisování příruby kombinuje mechanickou pevností a vysokou rozšiřitelnost, takže je snadné pro strojní součásti pro splnění potřeb architektů a statiky. Všechny kovy reagují s kyslíkem tvoří oxidické vrstvy na povrchu.

New client from Nigeria placed an order of CS flangesNew client from Nigeria placed an order of CS flangesPříruby z nerezové oceli a další ocelové tupým svarem; Šroubovaná potrubní tvarovky, kované potrubní tvarovky a ocelových přírub se prodávají. Hlavními produkty jsou uhlíkové oceli, austenitické nerezové oceli a slitiny oceli a dalších domácích i zahraničních vysoce kvalitních protipříruby, kolena a trička. Four-Way), stejné (bias) srdce reduktoru (velikosti hlavy), loket, cap, kované socket svaru a závitové tvarovky. Všechny výrobky přijmout americký standard ASME (ANSI), německé normy DIN, japonské normy JIS, čínská GB/T, JB, SH, HG a jiných norem. Ve stejnou dobu můžeme také udělat různé speciální, nestandardní a mimořádně silné zdi dle přání zákazníka požadavky. Série nerezové potrubní tvarovky, příruby z ušlechtilé oceli a dalších potrubních spojů.

slip on flange

Připojení příruby z nerezové oceli je dvě trubky, tvarovky nebo zařízení pro každé z nich na přírubu. Dvě příruby jsou přidány s polštářky a sešroubovány k připojení. Některé vybavení a zařízení mají své vlastní přírub a jsou také přírubové. Příruby z nerezové oceli mají Závitové příruby a svařované příruby. Jsou to části ve tvaru disku, které jsou nejčastější v instalatérské a používají se v páru. V potrubí, příruby se používají především pro připojení potrubí. V potrubí, které je třeba být připojen různé příruby jsou nainstalovány a Nízkotlaké potrubí lze použít drát vázané příruby a svařovací příruby se používají při tlaku nad 4 kg. Nízkotlaké malého průměru drátu vázané příruby, vysokotlaké a nízkotlaké velké průměry jsou svařovaná příruby. Tloušťka příruby různých tlaků a průměr a počet spojovacích šroubů se liší. Nerezové příruby jsou odolné vůči korozi, pittingu, rezavá nebo nosí a patří mezi nejsilnější materiály konstrukční kovové materiály. Protože nerezová ocel má dobrou odolnost proti korozi, umožňuje struk­ trvale udržovat technické propracovanosti.

raised face long weld neck flangePřírub nelze ukládat pro dlouhou dobu, by měly být kontrolovány včas, často exponované plochy musí být udržovány v čistotě, odstranit nečistoty, úhledně uložené v místě, kde místnost je suchá a suchá, žádné skládání nebo otevřít úložiště. Když kulový ventil příruby, uzavíracího ventilu a šoupátko se používají, jsou pouze plně otevřené nebo plně uzavřené a neumožňují Průtoková rychlost, aby nedocházelo k erozi povrchu těsnící a urychlí opotřebení. Příruba je snadné vyrábět, jednoduché na výrobu, nízká v nákladech a široce používán; ale její tuhost je chudá, takže by neměly být použity v potrubních systémů chemických procesů s vysokou nabídkou a poptávkou, hořlavost, výbušné a vysoké požadavky na vakuové. Těsnící typ povrchu má rovný povrch a vypouklém povrchu. Příruba struktura je jednoduchý, malý a lehké; je to kompaktní a spolehlivé. V současné době těsnící materiál povrchu kulového kohoutu je široce používán v plastu a má dobré těsnící výkonnost. To je také široce používán v podtlakovém systému; Údržba je pohodlné, kulový ventil struktura je jednoduchý a těsnící kroužek je obvykle aktivní. Je to výhodné demontovat a nahradit; při plně otevřené nebo plně uzavřené, těsnící povrch koule a sedla ventilů je izolován od média.