Postup výroby z uhlíkové oceli loket

- Aug 20, 2018-

Postup výroby z uhlíkové oceli loket

Existuje mnoho druhů výrobních metod pro uhlíkové oceli lokty. V současné době jsou společné metody zpracování pro tváření ocelových lokty v Číně: odlévání metodou, razítkování metodu, svařování metodou, horké a studené tlačí metoda.
1. ražení a lisování metoda je metoda pro ohýbání vyhřívanou trubicí prázdné formy na hydraulické stroje; Tato metoda je nejstarší metodou pro ohyb lokte trubice a byl široce používán v elbow produkci. . Loket, stanovený touto metodou má nerovné stěny a vzhledu kvality a výrobní náklady na plíseň je vysoká, při zpracování velkých lokty.
2 svařovací metoda používá plíseň vytlačte ven dvě trubice loket půl skořápky a pak svary do kolena; Tato metoda má mnoho dalších kroků, a proces svařování velkých tenkostěnných lokty je špatná.

Production progress of carbon steel elbow.jpg

3 hot push metoda používá středofrekvenční indukční rychle zahřeje potrubních tvarovek a zlepšit jejich plastičnost. Dvoustupňový hydraulický pohon se používá, a rod jádro roh je rozšířena a ohnuté strhne menší průměr trubice prázdné do větší průměr loket tváření procesu; Horký tlak proces má vysokou produktivitu, mnoho specifikace výrobků, silné kontinuálního výrobního procesu a snadné mechanizované výroby. Je relativně úsporné a efektivní v různých stávající procesy ohýbání a stala hlavní metodou pro výrobu lokty. Však když loket uhlíkové oceli je horká, tvářecí teplota lokte je zpravidla projektově řízený mezi 750 až 950 ° C, která má vysoké požadavky na červené tvrdost jádra tyče roh.
4 metoda studené push - speciální hydraulický stroj slouží k stiskněte trubice prázdné do formy zakřivené dutiny při běžné teplotě a metodu tvořící loket trubice se posune; Pokud v době tvoří jádro, lze rozdělit do jádra a papírenské ohybu.