Zpracování technologie ražení loket

- Jul 27, 2018-

Zpracování technologie ražení loket

Razítkování loket zpracování je použití konvenčních nebo zvláštní pravomoci, razítkování zařízení, aby list v plísně přímo pod deformační síly a deformace, tak aby tvar, velikost a výkon produktu částí výroby technologie. List, plíseň a zařízení jsou tři prvky, dupáním zpracování. Procesu lisování je druh kovových studené deformace zpracovatelské metody. Takzvané studené razítkem nebo list razítkem pro krátké razítkování. To je jeden z hlavních metod zpracování kovů plastů (nebo tlak zpracování) a také patří do strojírenské technologie tváření materiálu.

STAMPING ELBOW.jpgZemřít pro razítkování se nazývá lisování zemřít, lisovacích je speciální nástroj pro hromadné zpracování materiálů (kovové nebo nekovové) do požadované části děrování. Razítkování die je velmi důležité, neexistuje žádný lisovacích, Dávková výroba je obtížné; žádné rozšířené lisovacích, moderní děrovací technologie nemohou dosáhnout. Ražení proces a zemřít, razítko zařízení a ražení materiálů tvoří tři prvky razítka zpracování, pouze mohou být kombinovány k získání lisovacích dílů.
Ve srovnání s jinými metodami obrábění a zpracování plastů, lisování zpracování má mnoho výhod v technických a ekonomických aspektů.

Hlavní výkon je následující:
1. razítkování zpracování vysoká účinnost výroby, je snadno ovladatelný a je snadno realizovat mechanizace a automatizace. To proto, že lisování je zemřít a razítkování zařízení k dokončení zpracování běžného tisku tahu až desítek krát za minutu, vysokorychlostní tlak může být až stovky cyklů za minutu, nebo dokonce více než tisíc a každý nástrojový tah je může dostat kousek děrování.
2. lisování není vyráběn obecně bourání zbytků, spotřeba materiálu je méně a žádné jiné zařízení pro ohřev, je druh uložení materiálů, energeticky efektivní zpracování metody, lisování dílů nižších nákladů.

stamping elbow equipments.jpg3. razítko může být zpracována mimo rozsah větší velikosti, tvar složitějších částí, jako například malé sledovat stopky, velké auto podélné nosníky, pokrývající a tak dále, spolu s razítkování materiál studená deformace zpevnění efekt, lisování pevnost a tuhost jsou vyšší.
4. razítka, jak je výsledkem formy, aby zajistily, že velikost a tvar a obecně není razítkování klouzavých kvality povrchu a formy života je obecně delší, takže se kvalita lisování stabilitu, dobré, zaměnitelnost s "identický" charakteristiky.