Zavedení potrubí z uhlíkové oceli

- Jun 04, 2018-

Zavedení potrubí z uhlíkové oceli

Jsme jako výrobci roury z uhlíkových ocelí již více než 36 let, cena uhlíkových ocelových trubek má velmi dobrou schopnost ovládat. Od surovin k výrobě, maximální snížení nákladů, a proto poskytujeme výrobek musí být nejvíce kvalitní a nízké ceny produktů. Máte-li zájem o výrobky z uhlíkové oceli, můžete získat cenovou kalkulaci z uhlíkových ocelí.

Introduction of Carbon steel pipe fittings.jpg

Části potrubí z uhlíkové oceli lze říci, že jsou běžnějším typem potrubních výrobků, jsou vyrobeny převážně z materiálů z uhlíkové oceli, trubky z uhlíkové oceli se nejedná pouze o výrobek, jedná se především o řadu výrobků, jako je koleno z uhlíkové oceli, příruba z uhlíkové oceli, hlava z uhlíkové oceli apod., jsou součástí této řady výrobků.
Cena potrubí z uhlíkové oceli je ovlivněna především kolísáním cen ocelových trubek. Proto, v určité době, naše společnost může dát ceník uhlíkových ocelových trubek, ale také efektivní nebude příliš dlouho, obvykle 1-2 týdny času.
Existuje mnoho druhů potrubních tvarovek, které jsou klasifikovány podle použití, připojení, materiálů a metod zpracování.

Introduction of Carbon steel pipe fittings 1.jpg

Kategorie podle účelu:
1. Potrubní tvarovky, které se používají k vzájemnému propojení, jsou: příruba, přípojka pod napětím, objímka trubek, svorka, pouzdro na karty, hrdlo na krk atd.
2. Potrubní tvarovky Změna směru potrubí: koleno, ohýbání trubky
3. Změňte průměr potrubí v potrubí: průměr výměny (trubka s různým průměrem), koleno různých průměrů, nosná trubka, výztužná trubka
4. Zvětšete trubku odbočky trubky: Čtyřnásobné průchodky
5. Potrubní armatury pro těsnění potrubí: Těsnění, RAW moučníkový pás, konopí koncovek, přírubová roleta, Trubička, slepé desky, těsnění hlavy, svařovací zátka
6. Potrubní tvarovky pro upevnění potrubí: spona, hák, kroužek, držák, držák, potrubní karta atd.
Kategorie podle bodů připojení:
1. Svařované potrubní armatury
2. Závitové potrubní armatury
3. Součásti krytu karty
4. Uchopte PIPE
5. Trubková armatura
6. Části lepidlové trubky
7. Trubková armatura s taveninou
8. Zakřivená pružná trubka pro dvojité roztavení
9. Trubkové šroubení s připojením k gumovému kroužku
Kategorie podle materiálu:
1. Části potrubí z uhlíkové oceli
2. Litinové trubkové armatury
3. Trubky z nerezové oceli
4. Plastové části potrubí
5. PVC potrubní armatury
6. Gumové armatury