Průmyslové potrubní armatury

- Jul 05, 2018-

Průmyslové potrubní armatury

Průmyslové potrubní armatury jsou dodávány do mnoha zemí a oblastí společností Peking Metleader Pipeline Technology Inc. Hlavní výrobky rozsahu metleader se týká potrubí kolena, potrubí odpaliště, potrubí reduktor, potrubí konce uzávěru a tak dále.

Industrial pipe fittings.jpg

Použití průmyslových potrubních tvarovek široce používaných pro ropný průmysl, ropovod a plynovod, elektrárny, stavby lodí apod. Obvykle jsou trubkové kolena schopny změnit směr potrubí, potrubní odpory mohou spojovat potrubí ze tří různých směrů, potrubí reduktory dělají dvě trubky, že jeden průměr je velký, druhý průměr je malý spojený dohromady. Uzávěry potrubí mají funkci utěsnit konec trubek. Jistě kromě těchto výrobků existuje mnoho dalších průmyslových potrubních armatur, které všechny vyvíjejí velmi důležité role.

Industrial pipe fittings1.jpg

Materiál průmyslových potrubních tvarovek běžně vyráběných z uhlíkové oceli, legované oceli a nerezové oceli. Peking Metleader Pipeline Technology Inc. vyrábí speciálně uhlíkové potrubní armatury, jako jsou A234 WPB, st37.5, SS400, P235 GH a tak dále. Tyto materiály jsou nejoblíbenější a používají se v celosvětovém měřítku. Naše společnost má také mnoho dalších typů uhlíkové oceli používaných pro nízkoteplotní potrubní vedení, například A420 WPL6. A Materiál průmyslových potrubních tvarovek speciálně používaných pro ropovody a plynovody obecně přijímá potrubní ocel včetně A694 WPHY42 / 52/65/70.

Industrial pipe fittings 2.jpg

Obaly průmyslových potrubních tvarovek vyvážených do zámoří musí být vhodné pro námořní dopravu.

Industrial pipe fittings 3.jpg