Různá přírubová příruba s dlouhým svařováním a přírubová příruba

- May 14, 2018-

Různá přírubová příruba s dlouhým svařováním a přírubová příruba

Výrobky s ohřátou taveninou svařují přírubovou přírubu, různou dlouhou přírubou svařovacího krku a svarovou přírubou. Jako výrobce příruby více než 36 let slibujeme, že poskytneme vysoce kvalitní produkt s dostupnou cenou.

long weld neck flange.jpg

Různá přírubová příruba s dlouhým svařováním a přírubová příruba:
1. Vzorka zničí společný útok v experimentální ocelové trubce, ve které je s největší pravděpodobností zničen dlouhý svarový přírubový svar a experimentální ocelová trubka ve středu tělesa válce. M20, M30 šrouby v experimentu mohou uspokojit požadavek, nikoliv poškození útoku.

long weld neck flange 1.jpg

2.Pro konstrukční zatížení jsou všechny části dlouhého vzorku příruby svařovacího krku v elastickém stavu. Výnosová kapacita experimentální ocelové trubky a přírubového hrdla může dosáhnout více než 1,4násobku návrhového zatížení a vyšší bezpečnostní úložiště.

3.Vzhledem k typickému vzorku dlouhé příruby svařovacího krku se diskutuje vliv průměru příruby, tloušťky přírubové desky, výšky příruby, průměru trubky, průměru příruby a polohy šroubu příruby na napětí přírubového hrdla a příruby. Navrhovaná metoda může snížit tloušťku příruby vzorku na 1000 a nosnost přírubové desky a přírubového hrdla může dosáhnout více než 1,4 násobku návrhového zatížení a má vyšší bezpečné uložení.

4.Příruba svařovacího krku v experimentálním procesu má větší nosnost, strukturu před zničením zřejmého znamení, s vysokou bezpečností skladování, kompletní pro splnění návrhu zatížení síly požadavku, bezpečné a spolehlivé, může být provedena v žádosti o projekt.