Koncentrické redukční vs excentrická redukce

- Apr 20, 2018-

Koncentrické redukční vs excentrická redukce

Jaké jsou rozdíly a podobnosti mezi soustředné reduktorem a excentrická redukce? Online vysvětlení: "potrubí plynu střední bude vyrábět kapalina, nálevu se produkují plyn, soustředné reduktorem a excentrická redukce se liší v obou bylo dosaženo účelu změnu průměru a vypouštění kapaliny nebo plynu." Vašich technických požadavků vyberte směr kapaliny nebo plynu vybrat soustředné reduktorem a excentrická redukce.
"Za prvé, je kombinace obou: proměnlivým průměrem, je z jedné specifikace na další požadavky specifikace. Však z důvodu různých prostředí a střední, koncentrické a excentrické, jako míč sedadla.

concentric reducer vs eccentric reducer.jpg

Koncentrické redukční nemůže být řečeno, excentrická redukce řekl níže:
1, nahromadění plynovodů, protože plyn v potrubí mohou hromadit směrem nahoru, tak musí použít horní byt výstřední trubice, aby se zabránilo plynu, nelze vyloučit; 2, některé nečistoty nebo výpotek potopil do kanálu, takže musí být použito k dolní části bytu, zabránit hromadění nelze vyloučit,
Protože je to proměnlivým průměrem, rozhodně se používá tam, kde jsou vyžadovány změny specifikací, jinak není dokonce možné;
Nicméně neexistuje žádné omezení na používání koncentrické redukční, excentrická redukce je obvykle nastavena na čerpadlech, konkrétní zobrazení. Jednou je neznamená, že se mění průměr trubky. Excentricita je rozdělena na horní a dolní byt. Kapalné potrubí obecně používá horní plochou, zabraňuje potrubí doprovázet hromadí plyn. Spodní deska se obvykle používá plynovodů zabránit hromadění potrubí a aby se zabránilo hromadění nečistot.
Importované horní rovině čerpadlo je navržen tak, aby se zamezilo kavitaci.
Použití různých oblastech redukce
A, v dolech, uplatňování uhelného průmyslu
(1) těžba: těžba, koncentrát a hlušiny výplň doprava na potrubí opotřebení, využívání Panzhihua rudy prášku zprostředkování potrubí, Daye důl životnost kratší než jeden rok, zvýšit potrubí mohou zkrátit životnost.
(2) uhlí: Uhlí přípravy a dálková potrubí mokrá metoda je široce používán v přepravě uhlí, vyžaduje potrubí má odolnost proti opotřebení a odolnost proti korozi, použití potrubí lze použít jako dlouhé potrubí, ekonomické přínosy jsou značné.
Za druhé aplikace metalurgie a elektrického průmyslu každoročně dopravě rozdrcené uhlí, hutnictví, moc průmyslu popel, bláta a vápno sádra kejdy, náklady na velké množství kovových trubek. Nahrazení jiné trubky s keramickými trubkami má vysoká otěruvzdornost, dlouhá životnost, pohodlná instalace a pozoruhodné hospodářské přínosy.