Specifikace potrubí uhlíkové oceli

- Apr 24, 2018-

Specifikace potrubí uhlíkové oceli


Materiál: ASTM A106 Velikost: NPS 1/2 "- 24" Tloušťka stěny: Plány 10 až SCH 160, STD, XS a XXS. Bezešvé tlakové potrubí ASTM A106 (známé také jako potrubí ASME SA106) se obvykle používá k výstavbě ropných a plynových rafinérií, elektráren, petrochemických zařízení, kotlů a nádob, potrubí musí mít vyšší teplotu kapaliny a plynu. A úrovně stresu.
Společnost Beijing Metleader Pipeline zásobuje celou řadu potrubí A106 (potrubí SA106) v: stupních B a C o průměru 1/2 palce až 30 palců SCH 10 až 160, STD, XS a XXS SCH 20 až XXS
Rozsah:
Bezproblémová tlaková trubka ASTM A106 (také známá jako potrubí ASME SA106) pokrývá bezešvé nominální stěnové potrubí z uhlíkové oceli pro vysokoteplotní provoz. Vhodné pro ohýbání, curling a podobné tvarovací operace.
NPS 1-1 / 2 "níže, mohou být hotové nebo natažené za studena. Pokud není uvedeno jinak, musí být NPS 2" a výše uvedené materiály tepelně ošetřeny.
Proces:
Zabíjet ocel, proces primárního tavení je otevřené ohnisko, základní kyslíková nebo elektrická pec, které mohou být spojeny odděleným odplyněním nebo rafinací. Odlitá nebo licí ocel je povolená. Tepelně ukončené trubky nepotřebují tepelné zpracování. Studená trubice se po konečném chlazení tepelně ošetří.
Zvláštní pokyny pro zákazníka: kvůli změnám v A106 a SA106 uveďte, zda v objednávce potřebujete SA106. Dodržujte prosím chemické změny povolené na specifikačním listu S / A106. Upozorňujeme, že společnost ASTM International, dříve známá jako americká asociace pro testování a materiály (ASTM), se nedohodla na specifikaci bezšňového tlakového potrubí BME. Nyní jsou ASTM A106 B a ASME SA 106 B různé velikosti.

carbon steel pipecarbon steel oil casing pipe 1.jpg