Příruba ASME B16.5 Socket Weld uhlíkové oceli

- Apr 19, 2018-

Příruba ASME B16.5 Socket Weld uhlíkové oceli


Socket weld přírubaje některý typ příruby že jedna strana je svařena s ocelových trubek, na druhé straně je připojena i když šrouby.Uhlíkové oceli ASME B16.5 socket weld přírubamateriál je ASTM A105, standard je ASME B16.5.

Rozsah použití:

Socket weld přírubaje často používán v potrubí tlak pod 10.0 MPa, průměr DN 80 méně. Socket weld příruba je charakterizována malou tuhost, vhodné pro nízký tlak a teplota potrubí. Přírubové svaru socket azásuvka přírubaje jeden konec do ocelové trubky a druhý konec se šroubovým připojením. Těsnící plocha příruba soketu odkazuje na vyvýšené tvář (RF), mužské a ženské povrch (MFM), čep groove (TG), společné povrch kroužku (RJ). Socket příruba (SW příruba pro krátké), základní tvar příruby soketu je téměř stejná jako silp na přírubu, jmenovitě otevírání jeden otvor v vnitřní otvor příruby, pak roury do otvoru pro socket svařovaných. Svařování kruhu svarů na zadní příruba, kvůli rozdíly mezi příruby socket a Cao, snadno vyrábět korozi, pokud vnitřní šev svaru se můžete vyhnout této koroze. Socket příruby svařované na vnitřní a vnější strany mít únavové pevnosti, která je o 5 % vyšší než u ploché příruby svařované a stejné statické pevnosti. Při použití tohoto soketu příruby, její vnitřní průměr musí být shodný s vnitřní průměr potrubí. Příruba soketu je pouze vhodná pro trubky s jmenovitým průměrem 80 nebo méně.

socket flange 1.jpgSW 4.jpg

Beijing Metleader potrubí Technology Inc. jako zodpovědný výrobce, vývozce z uhlíkové oceli socket příruba pro více než 36 let v Číně bychom chtěli spolupracovat se všemi ctí zákazníky z celého světa. Vítáme Váš dotaz a navštivte nás. Jsme velmi potěšení být vaším spolehlivým partnerem.