ANSI B16.9 180 stupňů koleno z uhlíkové oceli 24 palců

- May 25, 2018-

ANSI B16.9 180 stupňů koleno z uhlíkové oceli 24 palců

ANSI B16.9 180 stupňů koleno z uhlíkové oceli 24 palců také známý jako ohyb o 180 stupňů. Většina projektů, obranného a rozvojového průmyslu obvykle požaduje koleno 180 stupňů z uhlíkové oceli. Jako petrochemický, ropný a plynárenský průmysl, jaderný průmysl, celulózový a papírenský průmysl. 180 stupňů kolena z uhlíkové oceli 24 palců je jeden druh potrubí, který má velký průměr průměru a stupeň ohnutí. Hraje velmi důležitou funkci v celém potrubí, který nejenže může změnit směr trubek, ale také může vytvořit dvě trubky paralelně, protože je 180 stupňů.

ANSI B16.9 180 degree carbon steel elbow 24 inch.jpg

Obecně se výrobní zpracování vytváří za tepla pro koleno z uhlíkové oceli o 180 stupňů. Má dva typy bezproblémové a svařuje. Velikost od 1/2 palce do 24 palců je bezproblémová a svar je větší než 24 palců. Surovina je trubky z uhlíkové oceli pro bezešvé a ocelovou desku pro svary. Společnost Metleader nakupuje suroviny ze všech velmi známých velkých továren, což je první krok k zajištění kvalitních finálních výrobků. Druhým krokem je řezání trubek a jejich vložení do ohřívače tlakového stroje a tlačení k získání polotovarů o 180 stupňů z uhlíkové oceli. Poté je třeba modifikovat polotovary a obrábění včetně krátkého otryskání a zkosení. Po kontrole bude konečný kvalifikovaný ANSI B16.9 180 stupňů z uhlíkové oceli zabalen zadán do skladu a čeká na dodání.

ANSI B16.9 180 degree carbon steel elbow 24 inch press.jpg

Peking Metleader Pipeline Technology Inc. jako přední výrobce uhlíkových ocelových trubkových koleno 180 stupňového názvu pro dodávání kvalitních 180 stupňů loketní trubkové armatury našim zákazníkům z různých zemí. Společnost Metleader dodává uhlíkové oceli o průměru 180 stupňů 24 palců, ale také dodává mnoho dalších výrobků s různými průměry. Uhlový koleno z uhlíkové oceli 90 stupňů, 45 stupňů, stejný odpal, redukovaný odpaliště, soustředný reduktor, excentrický reduktor a koncovka víka potrubí.


180 stupňové koleno je velmi důležité potrubní tvarovka. Když hovoříme o trubkových kolenách, znamená to délku zakřivené trubky. Kolena z uhlíkové oceli 180 stupňů je typ příslušenství pro trubky, široce používaný v různých průmyslových odvětvích potrubí. Trubkové koleno se obvykle používá pro tlakové aplikace a může být použito v různých tvarech a velikostech pro různé aplikace. Takže bezpečnost výrobků je velmi důležitá a bude vyžadovat přísnou kontrolu kvality. Naše společnost vždy kontroluje všechny produkty pro každý krok, čímž přináší efektivní záruku kvality. Metleader srdečně uvítá poptávku všech zákazníků, věří nám a vybírá nás.