O Metleader
Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je profesionálním dodavatelem přírub potrubí a armatury, které jsou široce používány pro ropné a plynové potrubí, chemické, elektrárny a loďařský průmysl. Teď jsme odhodláni speciálně produkty výzkum a kontrolu, celý proces přesně dle požadavků ISO a CE normy. Naši technici a technologové neustále inovovat výrobní techniku aby kvalita lepší a lepší. Metleader je konzistentní cílem poskytovat vysoce kvalitní produkty a kvalitní služby.


Metleader poskytuje všechny typy přírub ocelové potrubí a armatury na základě všech specifikací, včetně ANSI, ASME, AWWA, DIN, JIS, GOST, EN, BS a velké průmyslové standardy. Materiál stupňů patří uhlíkové oceli, nerezové oceli a legované oceli, které jsou zakoupeny od pravidelné výrobců udržovat stabilní kvalitu. A naše pevné a bezpečné uložení a přísné kontrole kapacity zaručují doba realizace je rychlé a kvalita výrobků je dobrá.


Máme bohatý výrobní zkušenosti od roku 1982 a předány certifikáty pod ISO9001: 2008, OHSAS 18001: 2007, IOS14001:2004, ABS a PED. Všechny produkty byly vyvezeny do Ameriky, EU, Malajsie, Japonsko a více než 20 zemí a regionů. Jsme obdrželi mnoho customers'consistent velkou chválu a navázali stabilní spolupracoval vztah s nimi. Náš tým QC neúnavně seznámit každý příruby a montáž před dodávkou, které dokonale zaručují naše výrobky reklamujete zákazníkům jsou všechny kvalifikované. A naše prodejní personál a veterán kupující společně zajistit, že jsou splněny všechny clients'requirement, úplně a správně. Se vždy snažíme nejlépe dostát našim cílem "vysoce kvalitní produkty a služby".


Náš tým

image001_副本.jpg


Náš tým neúnavně pracoval na vytvoření.
Pro naši kupující a koncovým uživatelům poskytnout více cenné služby.


Tyto snahy patří:

image003_副本.jpg

Budování vztahů s více než 500 klienty z téměř 30 zemí a regionů

image005.jpg

Zkušený tým technické, snažit sloužit vám, aby vám poskytnout profesionální řešení

image007.jpg

Tým na trhu, rozšířit naši značku publicitu a mezinárodní vliv, přidanou hodnotu pro vaše výrobky

Zařazujeme do našeho prodejního procesu zajistit, že Metleader je vhodné pro váš produkt, poskytují mnohem výnosnější, nejbezpečnější produktů a klidnější služby aplikační inženýr.

image009_副本.jpg